FFakultní spojky

Chceš studovat na naší #ffuhk, ale máš spoustu dotazů? Váháš, kam si podat přihlášku, a chtěl(a) by ses poradit se studenty #ffuhk? Zajímá tě, jak náročné je studium na #ffuhk? Chtěl(a) bys vědět, jak se co nejlépe připravit na přijímačky na naší #ffuhk? Hledáš informace o tom, jaké možnosti zahraničních výjezdů #ffuhk nabízí? Potřebuješ zjistit, kde, jak dobře a za kolik je možné v Hradci Králové bydlet?Všechny tvé otázky zodpoví a rádi poradí naše FFakultní spojky!
Buď FF tom s námi!


Vyber si studijní obor, který tě zajímá, a zeptej se na vše, co tě zajímá, přímo studentů! Nabízíme konzultace pro uchazeče o studium bakalářských i navazujících magisterských oborů naší Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové. 


ARCHEOLOGIE
FFaktulní spojky: 


Náhled Bc. Matouš Holas – archeolog – absolvent bakalářského oboru Archeologie, student navazujícího magisterského oboru Archeologie
Zajímá tě archeologie? Zeptej se Matouše prostřednictvím e-mailu matous.holas@uhk.cz nebo zprávy na Facebooku. Můžeš se s ním i sejít a všechno probrat osobně. :-)
 
 
ARCHIVNICTVÍ
FFakultní spojky: 


NáhledBc. Kateřina Doležalová  – archivářka – absolventka bakalářského oboru Archivnictví – historie; absolventka navazujícího magisterského oboru Archivnictví (modul Archivnictví a pomocné vědy historické), studentka doktorského oboru Archivnictví (modul Archivnictví se zaměřením na pomocné vědy historické)
Máš dotazy? Napiš Kateřině e-mail na katerina.dolezalova.3@uhk.cz nebo zprávu na Facebook 
 

Náhled Bc. Eva Vodochodská – archivářka – absolventka bakalářského oboru Archivnictví – historie; absolventka navazujícího magisterského oboru Archivnictví (modul Archivnictví a pomocné vědy historické), studentka doktorského oboru Archivnictví (modul Archivnictví se zaměřením na pomocné vědy historické)
Máš dotazy? Napiš Evě e-mail na eva.vodochodska@uhk.cz nebo zprávu na Facebook  

 Bc. Martina Volšanská – archivářka – absolventka bakalářského oboru Archivnictví – historie; studentka navazujícího magisterského oboru Archivnictví (modul Archivnictví a pomocné vědy historické) 
Máš dotazy? Napiš Martině e-mail na martina.volsanska@uhk.cz nebo zprávu na Facebook


POČÍTAČOVÁ PODPORA V ARCHIVNICTVÍ
FFakultní spojky: 

Náhled Bc. Tomáš Čurda – „počítačový archivář“ - absolvent bakalářského oboru Počítačová podpora v archivnictví; student navazujícího magisterského oboru Archivnictví (modul Moderní systémy v archivnictví)
Máš dotazy? Napiš Tomášovi e-mail na tomas.curda@uhk.cz
 
Náhled Bc. Kateřina Hájková – „počítačová archivářka“ - absolventka bakalářského oboru Počítačová podpora v archivnictví; studentka navazujícího magisterského oboru Archivnictví (modul Moderní systémy v archivnictví)
Máš dotazy? Napiš Kateřině e-mail na katerina.hajkova@uhk.cz


FILOZOFIE A SPOLEČENSKÉ VĚDY 
FFakultní spojky:


Náhled Bc. Iveta Prášilová - filozofka - absolventka bakalářského studia Filozofie a společenské vědy; studentka navazujícího magisterského oboru Filozofie
Zajímá tě filozofie? Napiš Ivetě e-mail na iveta.prasilova@uhk.cz 
 
POLITOLOGIE
FFakultní spojky


Náhled Lucie Grundmannová - politoložka - studentka bakalářského oboru Politologie
Chceš studovat politologii? Zeptej se Lucie na vše, co tě zajímá! Napiš jí e-mail na lucie.grundmannova@uhk.cz nebo zprávu na Facebook

Náhled Bc. Jakub Novák - politolog - afrikanista - absolvent bakalářského oboru Politologie, student navazujícího magisterského oboru Politologie - Africká studia.
Zajímá tě politologie? Své dotazy napiš Jakubovi na e-mail jakub.novak@uhk.cz nebo zprávu na Facebook

Náhled Bc. Matyáš Strnad - politolog - specializace Latinská Amerika - absolvent bakalářského oboru Politologie, student navazujícího magisterského oboru Politologie - Latinskoamerická studia
Máš dotazy? Napiš Matyášovi e-mail na matyas.strnad@uhk.cz.


PREZENTACE A OCHRANA KULTURNÍHO DĚDICTVÍ, HISTORIE
FFakultní spojky: 


Náhled Bc. Jakub Sofka - historik - student navazujícího magisterského oboru Učitelství pro střední školy - dějepis, bývají student navazujícího magisterského oboru Historie
Chcete studovat historii nebo dějepis? Napište Jakubovi e-mail na jakub.sofka@uhk.cz nebo zprávu na Facebook


NáhledBc. Miroslav Beneš - historik - student navazujícího magisterského oboru Učitelství pro střední školy - dějepis
Láká tě studium historie? Napiš Miroslavovi e-mail na miroslav.benes@uhk.cz.


SOCIOLOGIE
FFakultní spojky:


Náhled Monika Fantová - socioložka - studentka oboru Sociologie obecná a empirická
Láká tě studium sociologie a máš spoustu dotazů? Napiš Monice e-mail na monika.fantova@uhk.cz

 Jan Lukáš - sociolog - student oboru Sociologie obecná a empirická
Chceš se naučit zkoumat společnost? Napiš Honzovi e-mail na jan.lukas@uhk.cz

Náhled Veronika Kubů - socioložka - studentka oboru Sociologie obecná a empirická
Zajímá tě studium sociologie? Napiš Veronice e-mail na kubuve1@uhk.cz
Naposledy upraveno: Kašparová Lenka 1, 30.1.2018 8:32