Pozvánka na setkání doktorandů Tři staletí v srdci Evropy
Účastníci letní školy z Kolumbie a zahraniční stážisté na Kuksu
Stáhněte si Průvodce prváka FF UHK
Příměstský tábor FF UHK Chytré léto s FFildou

Rada pro spolupráci s praxí

Rada pro spolupráci s praxí je reprezentativním orgánem fakulty, složeným z významných osobností ve svém oboru. Rady jsou spojovacím článkem mezi vnitřním životem UHK a potencionálními zaměstnavateli absolventů. Rada se vyjadřují zejména ke studijním plánům s ohledem na uplatnění absolventů na trhu práce, k praxím studentů, k programům celoživotního vzdělávání, ke spolupráci v oblasti vědy a výzkumu a k vnějšímu a vnitřnímu hodnocení kvality příslušné fakulty, příp. vysokoškolského ústavu.
  • Mgr. Martin Horák, ředitel krajské pobočky Úřadu práce ČR v Hradci Králové
  • Ing. Erika Javůrková, ředitelka jednatelství Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje v Hradci Králové
  • Ing. Jan Kočí, zástupce ředitele Diecézní katolické charity Hradec Králové
  • Mgr. Naďa Machková - Prajzová, Ph.D., ředitelka Muzea východních Čech v Hradci Králové
  • Ing. Jiří Myšák, personální ředitel, VEBA, textilní závod a.s. Broumov
  • PhDr.  Karel Vít, Ph.D., vedoucí Odboru strategického plánování a projektového řízení Statutárního města Hradec Králové
  • Jakub Sochor, novinář ČTK
  • Mgr. Ivo Šulc, ředitel Státního oblastního archívu v Zámrsku
  • Ing. Ondřej Zezulák, ředitel Technologického centra Hradec Králové

VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
3. 8. 2014
Interní dokumenty
3. 8. 2014

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Holubová Jana 2, 9.11.2016 11:12