Rada pro spolupráci s praxí

Rada pro spolupráci s praxí je reprezentativním orgánem fakulty, složeným z významných osobností ve svém oboru. Rady jsou spojovacím článkem mezi vnitřním životem UHK a potencionálními zaměstnavateli absolventů. Rada se vyjadřují zejména ke studijním plánům s ohledem na uplatnění absolventů na trhu práce, k praxím studentů, k programům celoživotního vzdělávání, ke spolupráci v oblasti vědy a výzkumu a k vnějšímu a vnitřnímu hodnocení kvality příslušné fakulty, příp. vysokoškolského ústavu.
  • Ing. Vladimír Derner, náměstek hejtmana s gescí za sociální oblast, Královéhradecký kraj
  • doc. Mgr. Petr Grulich, Ph.D., ředitel Muzea východních Čech v Hradci Králové
  • Mgr. Martin Horák, ředitel krajské pobočky Úřadu práce ČR v Hradci Králové
  • Ing. Erika Javůrková, ředitelka jednatelství Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje v Hradci Králové
  • Ing. Jan Kočí, zástupce ředitele Diecézní katolické charity Hradec Králové
  • Mgr. Václav Klička, ředitel OSSZ v Královéhradeckém a Pardubickém kraji
  • Ing. Anna Maclová, náměstkyně primátora města Hradce Králové
  • Ing. Jiří Myšák, personální ředitel, VEBA, textilní závod a.s. Broumov
  • Mgr. David Pospíšil, ředitel odboru sociálních služeb, sociální práce a sociálního bydlení, MPSV ČR
  • Mgr. Iva Rosíková, ředitelka o. s. Salinger Hradec Králové
  • Bc. Jakub Sochor, novinář ČTK
  • Mgr. Ivo Šulc, ředitel Státního oblastního archívu v Zámrsku
  • PhDr.  Karel Vít, Ph.D., vedoucí Odboru strategického plánování a projektového řízení Statutárního města Hradec Králové
  • Ing. Ondřej Zezulák, ředitel Technologického centra Hradec Králové

VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
3. 8. 2014
Interní dokumenty
3. 8. 2014

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Holubová Jana 2, 24.11.2017 15:5