Co Vás zajímá?
Zapiš se do registru dárců kostní dřeně 24. dubna od 10 hodin na FFUHK
Těšíme se na všechny běžce FF zeleném!
Zapojte se do Rektorského sportovního dne!
Na FF na kole!
Projekt Strategický rozvoj Univerzity Hradec Králové
Sbírejte body k přijímačkám už teď!
Zeptej se svých budoucích kolegů!
  01.10.2017 - 30.04.2018

  Studuj na FF UHK - zjisti, který obor je pro tebe ten pravý

  Chceš studovat společenské vědy, historii nebo sociální práci? Máme pro tebe přehledný rozcestník, kde se snadno a rychle dozvíš vše, co tě o studijní nabídce Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové zajímá.  Stačí přejít na naši stránku Studuj na FF UHK a vše, co potřebuješ o naší fakultě a jejích oborech vědět, budeš mít krásně a přehledně na jednom místě. Potom už jen stačí zvolit si ten správný obor!   A když budeš váhat, rády Ti poradí naše FFakultní spojky - současní studenti našich oborů, kterých se můžeš zeptat na vše, co tě o studiu na UHK či životě v Hradci Králové zajímá. 

  Pokud chceš mít před ostatními náskok a při přijímačkách do bakalářských studijních oborů v ruce trumf, pořiď si svůj první vysokoškolský index - FFree index - už teď! FFree index je projekt pro uchazeče o bakalářské studium. Prostřednictvím účasti na našich akcích (přednáškách, workshopech, dnech otevřených dveří, konferencích apod.) můžeš sbírat body k přijímačkám už nyní. Více infromací a pravidla akce najdeš po registraci v naší webové aplikaci
  Realizace propagačních aktivit pro uchazeče o studium je podpořena z projektu Strategický rozvoj Univerzity Hradec Králové, reg. č.: CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002427.


 • Více z Novinky

Naposledy upraveno: Kašparová Lenka 1, 20.3.2018 13:19