Co Vás zajímá?
Přijďte na slavnostní prezentaci unikátní knihy
Rekonstrukce smutečního pochodu za Jana Palacha
Musíte vidět: dokument o záchraně broumovského kláštera
Pořiď si FFree index FF UHK
Projekt Strategický rozvoj Univerzity Hradec Králové
  05.01.2018

  Publikace Marka Risjorda z FF UHK uspěla v hodnocení RIV na výbornou

  Univerzita Hradec Králové se v závěru roku 2017 dočkala prvního úspěchu v hodnocení excelentních publikačních výstupů svých akademických pracovníků, a to díky vědci z filozofické fakulty.

  Do nejvyšší třídy A byla při evaluaci odborných textů zaslaných do Rejstříku informací o výsledcích (RIV) na jaře 2016 zařazena monografie Marka Risjorda z Filozofické fakulty UHK s názvem Philosophy of Social Sciences: A Contemporary Introduction. 
   
  Rada pro vědu, výzkum a inovace ocenila především vydání publikace v prestižním nakladatelství Routledge, které je jedničkou mezi vydavateli akademických textů v oblasti humanitních a společenských věd, a její velmi časté citování odborníky.

  Publikace Marka Risjorda, jenž je v současné době externím vědeckým pracovníkem Filozofické fakulty a spolu s dalšími pracovníky zdejší Katedry filozofie a společenských věd i řešitelem česko-rakouského grantového projektu Inferentialism and collective intentionality, vznikla během jeho stáže na hradecké alma mater podpořené Fulbrightovým stipendiem. Působí též na Emory University v Atlantě. 
   
   
   


 • Více z Novinky

Naposledy upraveno: Kašparová Lenka 1, 5.1.2018 8:59