Hodnocení studia na FF (FHS) UHK jejími absolventy
Studenti s děkankou FF UHK při Čištění řeky Orlice 2017
Návštěva kapverdského ministra zahraničí a obrany na UHK
Zeptej se svých budoucích kolegů!
    12.05.2017

Mexičtí studenti objevovali krásy Náchoda

Skupina mladých Mexičanů, kteří momentálně studují na Univerzitě Hradec Králové, se dočkala uvítání na náchodské radnici i prohlídky města za doprovodu jeho čelních představitelů.

Návštěvu studentům zařídil jejich kolega Milan Školník, student navazujícího magisterského oboru Politologie - latinskoamerická studia na Filozofické fakultě Univerzity Hradec Králové.

Po přijetí místostarostou města Miroslavem Brátem v obřadní síni radnice byla pro studenty připravena prohlídka expozice Státního zámku v Náchodě. Program uzavřela prohlídka muzea v pěchotním srubu N-S 84 „Voda“ v Bělovsi.

„Internacionalizace představuje jednu ze zásadních priorit naší fakulty, v nichž dosahujeme v celorepublikovém srovnání velmi dobrých výsledků, a proto podobné příležitosti, kdy naši zahraniční studenti mohou poznávat i jiné kouty České republiky a východních Čech, vždy velmi vítáme“, říká děkanka FF UHK Mgr. et Mgr. Pavlína Springerová, Ph.D.

Foto: Marek Dvorský

Naposledy upraveno: Kašparová Lenka 1, 12.5.2017 13:13