28.11.2018 - 30.11.2018

Filda bude hostit konferenci České sociologické společnosti

Po Karlově univerzitě v Praze naše fakulta s radostí přebírá otěže organizace významné sociologické konference.

Letošní setkání, které s Výborem České sociologické společnosti pořádá Katedra sociologie FF UHK, se v souvislosti s výročím vzniku Československa bude zabývat diagnózami a dlouhodobými perspektivami české společnosti a sociologie.

Výroční konference bude navíc spojena s Valným shromážděním České sociologické společnosti a předáváním hned dvou cen. V případě prvního ocenění půjde o tradiční Cenu Miroslava Petruska ve studentské soutěži o nejlepší odbornou sociologickou stať v časopise s recentním řízením, druhé vyznamenání, Cena České sociologické společnosti za vynikající publikaci,  se bude udílet vůbec poprvé.

Koference se bude konat 28. - 30. listopadu 2018. Více se dozvíte zde

Naposledy upraveno: Střítecká Veronika, 11.9.2018 14:19