04.05.2018 - 10.06.2018

FF UHK vyhlašuje výběrová řízení na nové zaměstnance

Děkanka Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové vypisuje výběrová řízení na obsazení pozice lektora/ky německého jazyka a dvou akademických pracovníků pro Ústav sociální práce FF UHK.

1) Akademický pracovník na dobu určitou v délce 1 rok (s možností dalšího prodloužení) na pozici lektor/ka německého jazyka s výší úvazku 0,7 pro Centrum jazykové přípravy FF UHK

Kvalifikační požadavky:

VŠ vzdělání jazykového zaměření  - německý jazyk (Mgr.)

praxe v oboru a další cizí jazyky výhodou

znalost práce na PC

ochota podílet se na plnění  projektových a doplňkových aktivitách FF

Termín nástupu: 1. 7. 2018 nebo dohodou

Bližší informace: PhDr. Štěpánka Rubešová, Ph.D., vedoucí Centra jazykové přípravy FF UHK, e-mail: stepanka.rubesova@uhk.cz

Přihlášku doloženou profesním životopisem a kopií dokladu o VŠ vzdělání v oboru zasílejte e-mailem na sekretariát děkanky: monika.zemankova@uhk.cz, nebo písemně na adresu: Univerzita Hradec Králové, děkanka Filozofické fakulty UHK, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové, do 25. 5. 2018

2) Akademický pracovník s úvazkem 1,0 pro Ústav sociální práce FF UHK se zaměřením na psychologii

Kvalifikační požadavky:

• s titulem Ph.D. v oboru psychologie či příbuzných disciplín (případně těsně před dokončením Ph.D.)

• zkušenosti s výukou a vědecko-výzkumnou činností v oblasti psychologie či v příbuzném oboru

• jazykové znalosti a schopnost výuky v angličtině

Termín nástupu: 1. září 2018 (popř. pozdější dle dohody)

Bližší informace: Mgr. Jan Hloušek, Ph.D., e-mail: jan.hlousek@uhk.cz

Přihlášku doloženou profesním životopisem, kopiemi dokladů o dosažené kvalifikaci, přehledem publikační činnosti a vědeckých aktivit zasílejte e-mailem na sekretariát děkanky: monika.zemankova@uhk.cz, nebo písemně na adresu: Univerzita Hrade Králové, děkanka Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové, do 10. června 2018.

3) Akademický pracovník s úvazkem 1,0 pro Ústav sociální práce FF UHK se zaměřením na výuku práva

Kvalifikační požadavky:

• habilitace v oboru práva či příbuzném, nebo vysokoškolské vzdělání nejméně s titulem Ph.D. v oboru práva či příbuzných disciplín (případně těsně před dokončením Ph.D.)
    • zkušenosti s výukou a vědecko-výzkumnou činností v oblasti práva či v příbuzném oboru
    • jazykové znalosti a schopnost výuky v angličtině

Termín nástupu: 1. září 2018 (popř. pozdější dle dohody)

Bližší informace: Mgr. Jan Hloušek, Ph.D., e-mail: jan.hlousek@uhk.cz

Benefity pro všechny nabízené pozice:

8 týdnů dovolené, e-stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný telefonní tarif. U plného úvazku poukázky Flexi Pass.

Naposledy upraveno: Kašparová Lenka 1, 4.5.2018 10:19