Monoxylon III. vyplouvá 25. května
Dej hlas své fakultě! Do 12. května.
Call for Papers. Do 30. června 2019.
Výběrové řízení na FF UHK
Musíte vidět: dokument o záchraně broumovského kláštera
Projekt Strategický rozvoj Univerzity Hradec Králové

7. 9. 2018

Historici z FF UHK byli hosty pořadu Historie.cz

Doc. Martin Šandera a dr. Zdeněk Beran z Historického ústavu Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové se zúčastnili besedy o husitském králi z Kunštátu a Poděbrad.

11. 5. 2018

Workshopy s československými legionáři měly úspěch

V rámci letošních Pedagogických dnů si připravili studenti historie pod vedením didaktičky Mgr. Ireny Kapustové workshopy pro školáky na téma Československé legie 1918/2018. Tematicky se tak zapojili do připomínkových akcí významných státních výročí v tomto roce.

16. 11. 2017

LMS centrum: Stefanie Dach - "We-Intentions"

LMS centrum při Katedře filozofie a společenských věd FF UHK vás srdečně zve na přednášku Stefanie Dach ze Západočeské univerzity, která se uskuteční ve středu 22. 11. 2017, v místnosti B9, od 14:05.

29. 1. 2015

Pracovníci Filozofické fakulty UHK prošli kurzem na zvýšení odborných kompetencí

Akademičtí i technickohospodářští zaměstnanci Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové (FF UHK) získali díky pětidennímu kurzu dalšího vzdělávání „Zvyšování odborných kompetencí pracovníků FF UHK“ nové informace, podněty a rady pro zkvalitnění a inovaci jejich pracovních postupů, výkonů a výsledků. Osmihodinová setkání se konala 8. a 9. ledna 2015 v budově Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové a 14. až 16. ledna 2015 při výjezdním zasedání. Účastnilo se jich 27 žen a 28 mužů.