Chceš jít na hradeckou FFildu? Deadline přihlášek je 31. března.
Nová výběrová řízení
Univerzitní sportovní odpoledne. 16.4.2019
Musíte vidět: dokument o záchraně broumovského kláštera
Pořiď si FFree index FF UHK
Projekt Strategický rozvoj Univerzity Hradec Králové

20. 3. 2019

Vyčistěte s námi Orlici

14. dubna vyjíždíme s děkankou FF UHK uklidit břehy řeky Orlice. Přidejte se k nám!

19. 3. 2019

Vernisáž výstavy D11

Pozvánka na zahájení výstavy Archeologický výzkum na D11 mezi Hradcem Králové a Jaroměří.

7. 9. 2018

Historici z FF UHK byli hosty pořadu Historie.cz

Doc. Martin Šandera a dr. Zdeněk Beran z Historického ústavu Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové se zúčastnili besedy o husitském králi z Kunštátu a Poděbrad.

11. 5. 2018

Workshopy s československými legionáři měly úspěch

V rámci letošních Pedagogických dnů si připravili studenti historie pod vedením didaktičky Mgr. Ireny Kapustové workshopy pro školáky na téma Československé legie 1918/2018. Tematicky se tak zapojili do připomínkových akcí významných státních výročí v tomto roce.

16. 4. 2018

Dvojnásobný úspěch studentky archivnictví FF UHK na celostátních soutěžích

Na Celostátní studentské vědecké konferenci Historie 2018 se mezi prvními deseti mladými historiky umístila studentka Katedry pomocných věd historických a archivnictví Bc. Eva Havlíková. Její soutěžní práce Jmenování a intronizace královéhradeckých biskupů v 17. a 18. století bude mezi deseti oceněnými pracemi publikována ve sborníku konference.

16. 11. 2017

LMS centrum: Stefanie Dach - "We-Intentions"

LMS centrum při Katedře filozofie a společenských věd FF UHK vás srdečně zve na přednášku Stefanie Dach ze Západočeské univerzity, která se uskuteční ve středu 22. 11. 2017, v místnosti B9, od 14:05.

29. 1. 2015

Pracovníci Filozofické fakulty UHK prošli kurzem na zvýšení odborných kompetencí

Akademičtí i technickohospodářští zaměstnanci Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové (FF UHK) získali díky pětidennímu kurzu dalšího vzdělávání „Zvyšování odborných kompetencí pracovníků FF UHK“ nové informace, podněty a rady pro zkvalitnění a inovaci jejich pracovních postupů, výkonů a výsledků. Osmihodinová setkání se konala 8. a 9. ledna 2015 v budově Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové a 14. až 16. ledna 2015 při výjezdním zasedání. Účastnilo se jich 27 žen a 28 mužů.