Co Vás zajímá?
Chceš jít na hradeckou FFildu? Deadline přihlášek je 31. března.
Studijní výjezdy do zahraničí!
Hurá do světa!
Musíte vidět: dokument o záchraně broumovského kláštera
Pořiď si FFree index FF UHK
Projekt Strategický rozvoj Univerzity Hradec Králové

Oznámení10. 10. 2018

Letní škola 2018

CJP se podílelo na organizaci Letní školy pro cizince, která proběhla v srpnu a září 2018. Sešli se tam studenti z různých zemí světa, kteří dále pokračují se studiem či jinak spolupracují na naší FF. Studenti se každý den zábavnou formou učili český jazyk. Nabyté znalosti z učebny mohli v praxi aplikovat na zadaných úkolech v terénu. V zimním semestru na tyto studenty čeká navazující seminář Český jazyk 2. 


10. 10. 2018

Semináře ajb1, ajb2, ajb2+

Vážení studenti, semináře jsou pro ZS zaplňeny, neváhejte se však přihlásit na semestr letní. CJP


10. 10. 2018

Doprovod studentům ze Španělska

Hledáme studenty, kteří si chtějí procvičit španělský jazyk a seznámit se se studenty z Univerzity z Granady, kteří přijedou na FF 13.11. Dozvíte se od nich, jaké to je být studentem v Granadě, kam vám naše FF umožňuje vyjet v rámci Erasmu. Kontaktujte stepanka.rubesova@uhk.cz


7. 11. 2017

Španělština v Salamance

En Letra Hispánica contamos con más de 15 años de experiencia organizando viajes y cursos de español en Salamanca. Nuestros cursos están altamente especializados y se confeccionan a medida de los alumnos, realizando las adaptaciones necesarias en cada caso para poder aprovechar al máximo la experiencia del viaje. Todos los cursos cuentan con actividades extra-académicas y culturales especialmente diseñadas y escogidas para cada grupo.
Los estudiantes universitarios pueden beneficiarse de créditos académicos, a través de acuerdos específicos con distintas universidades.


7. 11. 2017

Tango argentino

Concierto del tango argentino del conjunto DÚO RANAS
El próximo miércoles 8 de noviembre  a las 19:30 horas en Chodovská tvrz (Ledvinkova 86/9) de Praga 4 se llevará cabo el concierto del tango argentino del conjunto DÚO RANAS, formado por Leandro Schnaider (bandoneón) y Pablo Schiaffiano (piano).
 

Para más información consulte: http://www.chodovskatvrz.cz/program?nadrazena=415
Venta en línea por: https://goout.net/en/concerts/duo-ranas/tvwdc/#%22T%22:%222017-11-08T19:30:00%22
Páginas web Dúo Ranas: http://www.ranastango.com.ar/