UHK Studenti, Věda a výzkum, Aktuálně, Zaměstnanci 16. 1. 2023

UHK získala přístup ke kolekcím Taylor & Francis

Univerzita Hradec Králové má nově přístup k časopiseckým kolekcím vydavatelství Taylor & Francis - Social Science & Humanities Library a Mathematics and Statistics Collection.

Pro přístup stačí použít IP adresu univerzity. Vzdálený přístup je nastaven via Shibboleth (tj. standardní institucionální přihlášení skrze UHK).

Odkaz pro přístup: http://www.tandfonline.com/

The Taylor & Francis Social Science & Humanities Library (SSH Library) zpřístupňuje v elektronické podobě vědecké časopisy vydavatelství Taylor & Francis, Routledge, Psychology Press, od roku 2014 i M.E. Sharpe a Landes Bioscience a od roku 2015 také Bloomsbury a Maney Publishing. 80 titulů kolekce je mezi deseti nejrelevantnějšími ve své kategorii ve WoS.

Seznam titulů SSH: Taylor & Francis Journals SSH

The Taylor & Francis Mathematics and Statistics Collection nabízí v elektronické podobě recenzované časopisecké články z oborů analýzy a počítačové matematiky, aplikované matematiky a statistiky, biofarmaceutické statistiky či historie matematiky. K dispozici jsou například časopisy The American Statistician, Journal of the American Statistical Association, Mathematics Magazine nebo British Journal for the History of Mathematics.

Seznam titulů Mathematics and Statistics: Taylor & Francis Journals Math and Stat

Odkaz na zdroj, návody a další EIZ najdete na stránkách Univerzitní knihovny: ZDE

Pro více informací či konzultace pište na email: barbora.kubatova@uhk.cz.