UHK Aktuálně 9. 4. 2024

Volejbalistky UHK slaví další úspěchy

Volejbalistky UHK postupují do finále Univerzitní volejbalové ligy a zajišťují si účast na Akademických hrách.

Poslední kolo Univerzitní volejbalové ligy přineslo týmu volejbalistek z UHK vytoužený postup na dvě top sportovní události akademického roku. Ve 4. kole, které se hrálo minulý týden v Hradci Králové, postupně porazily týmy VŠCHT, UPCE, ČVUT a TUL shodně a jasně 2:0 na sety, jež je udrželo na prvním místě tabulky v kategorii Čechy východ. Postupují tedy na finálový turnaj UVL, který se bude konat 6. května v Brně, ale zajišťují si také přímý postup na Akademické hry, které hostí Liberec poslední týden v červnu.

Děkuji celému týmu za příkladnou reprezentaci Univerzity Hradec Králové a moc blahopřeji ke skvělým výsledkům.

Mgr. Petr Hruša, Ph.D.

trenér týmu a vedoucí Katedry rekreologie a cestovního ruchu