Zpět na všechny kurzy

Pohybová aktivita – součást zdravého životního stylu

Detaily

Lektor: Mgr. Radka Dostálová, Ph.D.
Fakulta: Pedagogická fakulta
Přihlášky do: 30. 6. 2024
Počet míst: kapacita vyčerpána
Cena kurzu: 800 Kč
Jazyk: Čeština

Referent: Mgr. Lenka Česáková
E-mail: lenka.cesakova@uhk.cz

Popis

Dvousemestrální kurz Pohybová aktivita – součást zdravého životního stylu poskytuje stručný teoretický vstup, a především na praktické ukázky širší škály vhodných pohybových aktivit v seniorském věku s aktivním zapojením účastníků do činností. Posluchači se seznamují s vybraným portfoliem pohybových aktivit a na základě vlastní zkušenosti porozumí principům a doporučením k realizaci ve vlastním životě. Kurz zahrnuje cvičení s overbally, s velkými míči, pilates, jóga, zumba, kruhový posilovací trénink, zdravotní cvičení aj. Součástí kurzu v letním semestru je i trénink ve venkovním prostoru: Nordic Walking, pěší turistika, cykloturistika, kondiční cvičení ve FitParku.

Roční (dvousemestrální kurz)

Výuka bude probíhat na bud. H (tělocvična – U pivovarské Flošny 296/3, HK 3) v pondělí 8:15 – 9:50 hod.

Upozorňujeme, že uvedená volná kapacita je pouze orientační, neboť nezohledňuje počty přihlášek podaných prostřednictvím papírového formuláře.

Typ Název Datum Velikost

Přihláška-roční-program-U3V-2024-2025