Zpět na všechny kurzy

Efektivní komunikační strategie v každodenním životě – nástroje, tipy, triky

Detaily

Lektor: Mgr. Dagmar El-Hmoudová, Ph.D.
Fakulta: Pedagogická fakulta
Přihlášky do: 30. 6. 2024
Počet míst: 18 / 25
Cena kurzu: 400 Kč
Jazyk: Čeština

Referent: Mgr. Lenka Česáková
E-mail: lenka.cesakova@uhk.cz

Máte zájem o tento kurz?

Neváhejte a podejte přihlášku

Popis

Jednosemestrální kurz Komunikace, může být přínosem pro vaši schopnost efektivně komunikovat. Psychologie hraje klíčovou roli v rozvoji efektivních komunikačních strategií v každodenním životě. Porozumění psychologickým principům umožňuje lepší interpretaci emocí, motivací a chování ostatních, což vede k účinnějšímu a cílenějšímu způsobu komunikace. Kromě posílení svých komunikačních dovedností můžete také najít lepší spojení ve svém osobním životě tím, že se naučíte strategie, jak řešit běžné komunikační bariéry. Dobrá komunikace pomáhá předcházet konfliktům, které mohou vzniknout při nejednoznačnosti nebo nedorozumění. Efektivní komunikační dovednosti jsou základem každého dobrého osobního vztahu. Osvojení si úspěšných komunikačních strategií může ovlivnit vaši schopnost motivovat ostatní, vést poutavější rozhovory, sdílet informace a praktikovat efektivnější řešení problémů.

Jednosemestrální kurz - zimní semestr

Výuka bude probíhat na bud. A (Hradecká 1227/4, Hradec Králové)

Upozorňujeme, že uvedená volná kapacita je pouze orientační, neboť nezohledňuje počty přihlášek podaných prostřednictvím papírového formuláře.

Typ Název Datum Velikost

Přihláška-jednosemestrální-program-U3V-2024-2025