Zpět na všechny kurzy

Čína od historie k současnosti

Detaily

Lektor: Mgr. Lenka Hlavatá
Fakulta: Pedagogická fakulta
Přihlášky do: 30. 6. 2024
Počet míst: 26 / 30
Cena kurzu: 400 Kč
Jazyk: Čeština

Referent: Mgr. Lenka Česáková
E-mail: lenka.cesakova@uhk.cz

Máte zájem o tento kurz?

Neváhejte a podejte přihlášku

Popis

Kurz "Čína: Od historie k současnosti" poskytuje hluboký vhled do různých aspektů čínské kultury, společnosti a politiky. Zabývá se nejen tradičními myšlenkovými směry a historickými událostmi, ale také moderními trendy a vlivem Číny ve světě dnes. Účastníci kurzu získávají komplexní porozumění významu a roli Číny v globálním kontextu a zároveň si osvojují praktické dovednosti, jako je komunikace v čínštině, porozumění tradičním čínským konceptům a analýza současných společenských a politických otázek. Kurz je bohatý na informace a poskytuje studentům možnost prohloubit své znalosti čínské kultury, což je klíčové pro lepší interkulturní porozumění a úspěch v dnešním světě.

Jednosemestrální kurz - zimní semestr

Výuka bude probíhat v přednáškovou místnosti na ODBORNÉM PRACOVIŠTI MUZEA – GAYEROVA KASÁRNA (Gayerova kasárna, Opletalova 334, HK 3)

Upozorňujeme, že uvedená volná kapacita je pouze orientační, neboť nezohledňuje počty přihlášek podaných prostřednictvím papírového formuláře.

Typ Název Datum Velikost

Přihláška-jednosemestrální-program-U3V-2024-2025