Zpět na všechny kurzy

Lektor: Konsent, z.s
Start výuky: 18. 5. 2023
Přihlášky do: 16. 5. 2023
Počet míst: zbývá posledních pár míst
Cena kurzu: zdarma
Jazyk: Čeština

Referent: Ing. Petra Holoubková
E-mail: petra.holoubkova@uhk.cz

Již nelze registrovat

Registrace do kurzu skončila 16. 5. 2023

Popis

Workshop Respekt až na půdu * akademickou, je prakticky zaměřený interaktivní workshop, jehož cílem je podat zaměstnancům a zaměstnankyním univerzity informace a zprostředkovat jim nástroje, které tvoří preventivní složku řešení sexuálního obtěžování, šikany a násilí na akademické půdě. Společně si povíme, co všechno se dá považovat za šikanu či sexuální obtěžování a násilí – jak ze strany vysokoškolských zaměstnanců, tak ze strany studentstva. Probereme, co dělat, pokud jsme problematickému chování svědky, jak jednat s oběťmi a těchto patologických jevů a na koho se obrátit pro pomoc.
Vyzkoušíme si modelové situace, dozvíme se praktické informace z Česka i ze zahraničí, budeme sdílet svoje postoje a názory a všichni odejdeme o něco lépe připraveni nebýt součástí problému.

Termín konání

18. 5. 2023 od 11:00h (časová dotace cca 3,5 hodiny)

velká zasedací místnost rektorátu UHK

Ing. Petra Holoubková