Zpět na všechny kurzy

Anglický jazyk zaměřený na konverzaci

Detaily

Lektor: Mgr. Daniela Chowaniok
Fakulta: Pedagogická fakulta
Přihlášky do: 30. 6. 2024
Počet míst: 17 / 25
Cena kurzu: 800 Kč
Jazyk: Čeština

Referent: Mgr. Lenka Česáková
E-mail: lenka.cesakova@uhk.cz

Máte zájem o tento kurz?

Neváhejte a podejte přihlášku

Popis

Dvousemestrální kurz Anglický jazyk zaměřený na konverzaci je ideální pro posluchače, kteří chtějí zlepšit své konverzační dovednosti v anglickém jazyce a efektivně komunikovat v různých situacích. Nabízí interaktivní přístup s důrazem na mluvený projev a poslech. Kurz pokrývá širokou škálu témat, včetně běžných každodenních situací a specifických konverzačních scénářů. Zvláštní pozornost je věnována tématu cestování, kde se studenti naučí vyjadřovat se v situacích jako rezervace ubytování, řešení problémů na cestách, poznávání nových kultur a efektivní komunikace s místními obyvateli. Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé studenty.

Roční (dvousemestrální kurz)

Výuka bude probíhat na bud. E (Děkanát: Víta Nejedlého 573/4, Hradec Králové)

Upozorňujeme, že uvedená volná kapacita je pouze orientační, neboť nezohledňuje počty přihlášek podaných prostřednictvím papírového formuláře.

Typ Název Datum Velikost

Přihláška-roční-program-U3V-2024-2025