Zpět na všechny kurzy

Umělá inteligence pro každého a pro praktické využití

Detaily

Lektor: Ing. Dominik Palla
Fakulta: Pedagogická fakulta
Přihlášky do: 30. 6. 2024
Počet míst: zbývá posledních pár míst
Cena kurzu: 400 Kč
Jazyk: Čeština

Referent: Mgr. Lenka Česáková
E-mail: lenka.cesakova@uhk.cz

Máte zájem o tento kurz?

Neváhejte a podejte přihlášku

Popis

Kurz poskytne ucelený úvod do problematiky umělá inteligence a jejího praktického využití pomocí nástroje ChatGPT. Během 12 interaktivních setkání (vždy 1,5 hodiny) se účastníci naučí základům AI, porozumí práci s ChatGPT. Získají rovněž praktické dovednosti v používání tohoto nástroje včetně registrace, bezpečnosti a ochrany soukromí. Posluchači zvládnou efektivně formulovat dotazy a interpretovat odpovědi. V praktické části využijí ChatGPT pro běžné úkoly jako vyhledávání informací, generování kreativních textů a vzdělávací materiály. Diskutovat se bude o etických aspektech AI a budoucnosti této technologie. Kurz je určen pro začátečníky a pro všechny, kteří chtějí rozšířit své digitální schopnosti a pochopit moderní technologie.

Jednosemestrální kurz - letní semestr (1. skupina) - kapacita skupiny s výukou v letním semestru vyčerpána, zimní semestr (2. skupina)

Výuka bude probíhat na Fakultě informatiky a managementu UHK (Hradecká 1249/6, 500 03 Hradec Králové)

Upozorňujeme, že uvedená volná kapacita je pouze orientační, neboť nezohledňuje počty přihlášek podaných prostřednictvím papírového formuláře.

Typ Název Datum Velikost

Přihláška-jednosemestrální-program-U3V-2024-2025